آنتی ویروس

 

   
شركت گذرگاه جهاني اراك از ابتداي سال 1379 و با تكيه بر دانش فني و تخصصي كارشناسان جوان و كارآزموده و با هدف ايجاد بستري مناسب براي ارتباط با اينترنت ، اقدام به راه اندازي سيستم هاي ارتباطي و مخابراتي مورد نياز کرده و در واقع فعاليت خود را در زمينه فناوري اطلاعات (IT) آغاز نموده است.
اين شركت با تکیه بر پیشرفته ترین فن آوریهای روز دنیا و متخصصین کارآزموده و با سالها تجربه در زمینه  فعالیت های امنیتی و حفاظتی بعنوان اولين شركت خصوصي و طلايه دار شركت هاي اطلاع رسان در زمینه امنیت اطلاعات نقش مهمي را ايفا نموده است.

مجوزها و عضویت ها :

 • گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت از شورای عالی انفورماتیک کشور.
 • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مرکزی.
 • عضو انجمن صنفی کارفرمایان شبکه های اینترنتی ایران.
 • عضو شورای راهبری فناوری ارتباطات و اطلاعات استان مرکزی.


سوابق کاری
این شركت مفتخر است که با همکاری شرکتهای معتبری که در زمینه محافظت از داده های دیجیتالی فعالیت دارند، ضمن ارائه تجهیزات و ملزومات نرم افزاری و سخت افزاری پیشرفته در این زمینه ، خدمات خود را بر مبنای مشاوره های تخصصی در زمینه امنیت اطلاعات برای سازمان ها و شرکت های محترم در استان مرکزی ارائه نماید. ارائه خدمات بصورت مشاوره های حرفه ای باعث میگردد تا راه و روش اجرایی هر طرح امنیتی و نتایج آن از قبل قابل پیش بینی و برنامه ریزی گردد، خطا ها و حفره های امنیتی دیده شوند و راه حلهای اصولی مواجه با آنها ارائه گردد و نهایتا از اتلاف وقت و هزینه های کلان و دوباره کاری ها که بصورت پنهان، اقتصاد هر سازمانی را تهدید می کنند جلوگیری بعمل آید. خدمات شرکت گذرگاه جهاني اراك به صورت مشاوره و اجرا، به منظور رسیدن به این اهداف در رده های زیر به انجام می رسند:

 • طراحی و تامین رویه های حفاظتی
 • ارزیابی وضعیت ضدویروس در شبکه
 • ارزیابی تهدیدات و ارائه راه کار موثر برای آنها
 • ایجاد سازگاری آنتی ویروس با سرویس های  ( File & printer sharing, VPN Services, Automation, local )
 • ایجاد بستر یکپارچه مدیریتی آنتی ویروس های تحت شبکه
 • پشتیبانی آنلاین


محصولات:

 1. Kaspersky ( Business Space Security & Work Space Security)
 2. ESET ( ESET Smart Security Business Edition & ESET NOD32 Antivirus Business Edition)


Kaspersky
 شرکت کسپرسکي پيشگام در توسعه سيستمهاي حفاظتي براي مبارزه با ويروس‌ها، جاسوس افزارها، بدافزارها، نفوذگران، كلاهبرداري‌های سایبری و هرزنامه‌ها و حملات امنیتی است.
 مهمترين تفاوت محصولات شرکت کسپرسکي نسبت به ديگر محصولات موجود در این زمینه، گردآوری نرم افزاری است که روند توسعه نرم افزارهای مخرب را پیش بینی کرده و خسارات وارده را به حداقل می رساند. روند فعالیت های این ضدویروس بارها توسط آزمایشگاه های بررسی کننده که به طور مستقل عمل می کنند مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و به تایید رسیده است.

این شرکت مفتخر به کسب جوایز و گواهینامه های متعددی از مراکز معتبر زیر شده است:

 • دریافت گواهینامه Advanced+ از سایت مستقل ارزیابی آنتی ویروس .AV- Comparatives  
 • دریافت جایزه VB100 از مجله بریتانیایی Virus Bulletin توسط دو محصول این شرکت به نام های Kaspesrsky Internet Security 2012 و Kaspersky Antivirus 6 برای ایستگاه های کاری ویندوز.
 • دریافت گواهینامه ضد هرزنامه از آزمایشگاههای  ICSA.
 • دریافت جایزه VB100 از مجله بریتانیایی Virus Bulletin برای فایل سرور های لینوکسی.
 • بر اساس آخرین گزارش دانشگاه مگد برگ آلمان و سایت www.av-test.org آنتی ویروس کسپرسکی بیشترین میزان به روز رسانی در ماه را در مقایسه با سایر آنتی ویروس ها داشته است.
 • براساس بررسی های انجام شده توسط لابرتوار نرم افزار Computer Shopper آنتی ویروس کسپرسکی نسخه  6.0  به عنوان برترین آنتی ویروس انتخاب شده و لقب آنتی ویروس شکست ناپذیر را به خود اختصاص داده است.
 • كيفيت محصولات کسپرسکي بوسيله گواهينامه هاي صادره توسط شركتهاي سخت افزاري و نرم افزاري ديگر از جمله Microsoft ،IBM ،Intel ، Novell مورد تائيد واقع شده است.  


ESET
NOD32 محصول شرکت ESET بوده و دارای موتوری هوشمند می باشد، که با استفاده از روش های پیش بینی هوشمندانه قادر به شناسایی جدیدترین ویروس ها و بدافزارها و حملات رایانه ایست. این ضد ویروس بسیار سبک بوده و در زمان کمی عملیات رمز گشایی فایل های مشکوک و تجزیه تحلیل آنها را انجام می دهد و از اجرا و انتشار فایل های آلوده به ویروس جلوگیری کرده و بدون پایین آوردن سرعت سیستم به صورت اتوماتیک به پاکسازی فایل های آلوده می پرازد.
گواهینامه های کسب شده توسطESET :

 • شرکتESET  رکورد دار دریافت گواهیVB100  از سازمان بولتن  ویروس بوده و  تنها نرم افزار ضد ویروسی است که هرگز خطایی در شناسایی ویروسهای  In-The-Wild نداشته است.
 • نرم افزار ESET NOD32 Antivirus  گواهی ICSA را به جهت شناسایی و پاکسازی کامل انواع بدافزارها در سال 2011 دریافت نمود. شرکتESET  اولین شرکتی است که موفق به دریافت گواهی نامه فوق برای سیستم عامل های  Mac گردیده است.
 • دریافت گواهینامهCompatible with Windows  از شرکتMicrosoft  در سال 2009 توسط نرم افزارهای شرکت ESET.
 • نرم افزارESET Smart Security  به سبب موفقیت در کلیه آزمونهای لابراتوار   West Coast Labدر سال 2010 مفتخر به دریافت گواهینامهCheckmark  گردید.

 

 1.  سازمان امور اقتصاد و دارایی استان مرکزی (90-1389)
 2. شرکت واگن پارس (90-1389)
 3. شرکت معدنی املاح ایران (90-1389)
 4. شرکت مخابرات استان مرکزی (92-1390)
 5. دانشگاه علوم پزشکی - واحد سردشت (90-1389)
 6. سازمان خدمات موتوری شهرداری اراک (1390)
 7. بیمارستان امیرالمومنین (1390)
 8. اداره کل کار و امور اجتماعی استان مرکزی (1390)
 9. اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی (90-1389)
 10. کمیته امداد امام خمینی (ره) (90-1389)
 11. شرکت سهامی آب منطقه ای استان مرکزی (1390)
 12. دبیرخانه منطقه پنج دانشگاه آزاد اسلامی  (90-1389)
 13. اداره کل تعزیرات حکومتی استان مرکزی  (90-1389)
 14. شرکت سهامی برق منطقه ای باختر  (90-1389)
 15. مدیریت نهضت سواد آموزی استان مرکزی  (90-1389)
 16. اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی  (90-1389)
 17. مرکز بهداشت استان مرکزی (1390)
 18. اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان مرکزی (1390)
 19. بیمه کارآفرین – شعبه سرپرستی (90-1389)
 20. شرکت خرد صنعت (90-1389)
 21. اداره بهزیستی شهرستان اراک (90-1389)
 22. داره کل آموزش پرورش استان مرکزی (92 -1391)

 

آمارگیر وبلاگ