ارتباطات بیسیم

 

 

ارایه‌ی خدمات از طریق بي‌سیم (Wireless) ، یكی دیگر از شیوه‌هایی‌ست كه شرکت گذرگاه جهانی ، خدمات پهنای باند خود را از طریق آن ارایه می‌دهد. این بخش از خدمات ، در تمام مناطقی كه امكان استفاده از سیم وجود ندارد و یا فاصله‌ی مشتری از مراكز مخابراتی به قدری است كه برقراری ارتباط با سیم برای مشتری مقدور نیست ، قابل ارایه است .
افزون بر این ، مشتریانی كه به پهنای باند بیش‌تری نیاز دارند یا مایل نیستند كاربری خط تلفن خود را تغییر دهند ، می‌توانند با استفاده از این خدمات به پهنای باند دلخواه و مورد نیاز خود دسترسی یابند . در این روش با استفاده از باندهای فركانسی مشخص ، ارتباط هوایی بین گذرگاه جهانی و مشتری برقرار می‌شود.

 

Point to Point Wireless

در بسیاری موارد که نیاز به پهنای باند بالا می باشد راه اندازی یک سرویس نقطه به نقطه بی سیم ساده ترین و کارآمدترین راه حل می باشد . در این حالت بین دفتر محل کار شما و سایت گذرگاه جهانی یک ارتباط نقطه به نقطه بدون سیم برقرار خواهد شد . برای سرعت های پایین استفاده از تجهیزات باند 2.4 گیگاهرترز می تواند بهترین انتخاب باشد اما اگر می خواهید دسترسی به پهنای باند بسیار بالا داشته باشید استفاده از تجهیزات 5.8 گیگاهرتز به شما پیشنهاد می شود . در این حالت به راحتی حتی اگر بین محل سازمان شما و سایت ما دید مستقیم هم نباشد می توانید به پهنای باند بالای اینترنتی تا فاصله های 40 کیلومتر دسترسی داشته باشید .

 

 

- هزینه تجهیزات Wireless و نصب و راه اندازی پس از بررسی محل بهره برداری و امكان سنجی فنی اعلام می گردد .

آمارگیر وبلاگ